2017 Canteen Campaign Winners

FIRST PRIZE - HOME ENTERTAINMENT UNIT (TV & DVD PLAYER)

Lily Turner - Weston Public, Weston NSW 2326

 

SECOND PRIZE - iPADMINI 16GB

Charlize Akdagcik - St Kevins, Eastwood
Blake Maryska - Wamberal Public School, Wamberal NSW 2260
Taliegha Lyons - Fennell Bay Public School, Fennell Bay NSW 2283


THIRD PRIZE - FRESH FOR KIDS GIFT PACK (BACKPACK, LUNCH BAG & DRINK BOTTLE)

Juke Wellington - Albion Park Public School NSW 2527
Kody Bocking - Mullaway Public School, Mullaway NSW 2456
Ava Saltalamacchia - Emmanuel Anglican College, Ballina NSW 2478
Charlie Colley - Crookwell Public, Crookwell NSW 2583
Nick Brady - Harrington Park, Harrington NSW
Lincoln Hartshorn - Brungle Public, Brungle NSW 2722
Troy Pendlebury - Woolbrook Public School, Woolbrook NSW 2354
Tristan Mason - Crawford Public School, Doonside NSW 2767
Jackson Ainsworth - Emmanuel Anglican College, Ballina NSW 2478
Eli Stuckings- Gloucester Public School, Gloucester NSW 2422


FOURTH PRIZE - EVENT CINEMA MOVIE VOUCHER

Kallym Eckert - Forest Hill Primary School, Forest Hill NSW 2651
Liam Keddle - QBN West Public School NSW 2620
Elijah Placer - Holy Cross Primary, Woollahra NSW 2022
Vinnie Zuilo - Harrington Park Public School, Harrington Park 2567
Jay Turkington - Griffith East Public School, Griffith NSW 2680
Polina Kotlyarora - Stella Maris, Lake Illawarra NSW 2524
Mali Coomes - Mullaway Public School, Mullaway NSW 2456
Ella Hazron - Roselea Public School, North Rocks NSW 2118
MackaylaStewart - Belmont Primary, Belmont NSW 2280
Maddie Smith - Woolbrook Public School, Woolbrook NSW 2354
Grace Ehlefeldt -Tea Gardens Public School, Tea Gardens NSW 2324
Jake Holden - Anna Bay Public School, Anna Bay NSW 2316
Abigail Sonta- Lakes Grammar, Warnavale NSW 2259
Riley needle - Point Clare Public, Point Clare NSW 2250
Blake Byrne - Glenmore Park School, Glenmore Park NSW 2745
Laura Pagotto - Wyrallah Road Public, East Lismore NSW 2480
Liam McGrath - Jesmond Public, Jesmond NSW
Amelia Elphick - Jugiong Public School, Jugiong NSW 2776
Natalia Butterworth - Blackheath Public School, Blackheath NSW 2785
Amalia King - Berkeley Public School, Berkeley NSW 2506


RETURNED ENTRY FORMS HIGHEST AVERAGE PRIZE WINNER

Johns River Public School - Johns River, NSW 2443


CANTEEN EVALUATION FORMS PRIZE WINNER

Kylie Burns, Blackville Public School, Blackville NSW 2343
Gina Glavin - Murrings Public School, MurringsNSW 2586
Ricki Phillis - Nowra East Public School, Nowra 2541
Litsa Charalambous - Gardeners Road Public School, Rosebery 2018
Carol Higgins - Singleton Heights Public School, Singleton Heights NSW 2330
Kirsty Jennings - Mayfield East Public School, Mayfield East 2304
Lisa Norrie - Gloucester Public School, Gloucester 2422
Jayne Gavenlock - Corpus Christi, Waratah NSW 2298
Rhiannon Walker-Mathews Queanbeyan West, Queanbeyan 2620
Lina Radano - St. Francis XaviersPrimary, Croydon Park 2133
Aimee Skinner - Jugiong Public School, Jugiong NSW 2722
Mandy Johnson - Weston Public School, Weston NSW 2326
Karen Leard - Forster Public School, Forster NSW 2428
Julie Butterfield - St Pauls Catholica School, Camden NSW 2570
Maureen Zrajko - Deniliquin North Public School, NSW 2710
Michelle Robards - Abermain Public School, NSW 2326
Danielle Busselll- Laurieton Public School, NSW 2443
Jenny Murtagh - Forest Hill Public School, Forest Hill NSW 2651
Keri Farkas - Shelly Public School, Blacktown NSW 2148
HillarShachar - Roseville Public School, Roseville 2069
Rebecca Wrona - Kingswood South Public School, Kingswood NSW 2747
Melissa Norman - Middleton Primary School, Parkes NSW 2870
Chris Curtis - Blackheath Public School, Blackheath NSW 2785

Bronny MacCann, Lismore Public School, Lismore NSW 2480

Congratulations to all our winners!